Главная Мастеру на заметку Чим хороші дитячі кокосові матраци

Чим хороші дитячі кокосові матраци

Найчастіше використовується як наповнювач для дитячих матраців кокос, а точніше — кокосова койра. Потрібно сказати, що горіхи, що надходять у продаж, є всього лише внутрішніми ядрами плодів кокосової пальми — справжній горіх за розміром значно більше, а шкаралупа його покрита довгими і жорсткими волосками. З неї і добувають койру — матеріал, який ми називаємо кокосом для дитячих матраців. Окрім того, що цей наповнювач виготовляється з натуральної сировини, що вже само по собі є фактом позитивним, кокосова койра цінується за її унікальні водовідштовхувальні властивості — навіть якщо в дитячий кокосовий матрас проникає волога, що трапляється незрідка, такий матрац не насичуватиметься сторонніми запахами, до того ж він не схильний до гниття. Дитячі кокосові матраци дуже жорсткі, тому їх особливо рекомендують для новонароджених немовлят. Такий матрас дитячого ліжечка легко провітрюється і забезпечує правильний розподіл навантаження на хребет, що не сформувався, маляти.

Якщо хочеться купити дитячий матрац пом'якше

Коли ми вибираємо дитячий матрац жорсткість натурального кокоса інший раз може здатися надмірною. Проте раз вже вирішено придбати дитячий ортопедичний матрац, на дуже м'які моделі ми не звертає уваги. Аби дитячий ортопедичний матрац не нагадував необстругану дошку, можна вибрати виріб з іншим виглядом наповнювача — наприклад, з латексированной койрой. Латексні нитки трохи пом'якшать жорсткість кокоса в дитячому матраці, але при цьому матрац дитячого ліжечка прекрасно провітрюється і не втрачає ортопедичних властивостей. Такі дитячі кокосові матраци личать для будь-якого віку, проте стрибати на них небажано — механічні навантаження швидко зруйнують кокос, і на дитячому матраці спати буде не лише незручно, але і шкідливо.

Дитячий матрас Матролюкс — відмінний вибір для вашого дитяти

Дитячі матраци MatroLuxe відрізняються високою якістю, адже в холдингу «Матролюкс» всі моделі матраціву тому числі і економ-серія «Класик», виготовляються уручну. Вибираючи дитячий матрац в магазині matroluxe Lviv, ви можете бути упевнені в тому, що чохол, так само як його основа і наповнювач, виготовлені з таких матеріалів, які ні в якому разі не заподіють шкоди здоров'ю дитяти. Чохли для дитячих матраців можна і потрібно стирати, тому вони виготовлені з особливо міцних натуральних матеріалів, що не деформуються і не втрачають товарний вигляд в результаті частих прань. Пам'ятаєте, що хороший дитячий матрац не може мати неприємного запаху, тому до того, як купити дитячий матрац, є сенс витягнути його з упаковки і піддати всесторонньому обстеженню. А ось залишати поліетиленову упаковку на матраці в дитячому ліжечку недопустимо — вона не лише видаватиме неприємне шелестіння, але і не дозволить дитячому матрацу «дихати», а це істотно скоротить термін його служби.

 

Поиск по сайту