Ремонт квартир в Києві

Ремонт квартир

Будь-який ремонт квартири завжди спрямований на поліпшення комфорту та задоволення потреб її власника. Враховуючи індивідуальні особливості кожної людини, щоб досягти максимально бажаного результату ремонт квартир повинен виконуватися строго по дизайн-проекту. Незважаючи на те що більшість людей нашої країни проживають у багатоповерхівках, в яких кожна наступна квартира тут же повторює попередню, згадайте "Іронію долі", але ж це так і є...

Серед кількох "ветеранських" проектів найневдалішою, напевно можна визнати "хрущовку": мініатюрна кухонька, тісна кімнатка, низька побілена стеля та ін.  Але на думку фахівців дизайнерів, затишною можна зробити навіть саму маленьку і незручну квартиру, було б лише бажання та матеріальні можливості .

Перед тим як почати виконувати ремонт квартири, необхідно визначитися, що Ви бажаєте бачити в кінцевому результаті, почніть від загальних сімейних ідей і закінчіть деталями правильного розташування освітлювальних приладів. Таким чином Ви дозволите собі мінімізувати час на виконання ремонтних робіт а також зменшите фінансові витрати. Найефективнішим методом вирішення основної проблеми хрущовки - це маштабне перепланування вашої маленької квартирки. Сьогодні можна часто зустріти як з метою, об'єднати передпокій або кімнату з кухнею, зносять внутрішні стіни і перегородки. В даном випадку рекомендується хоча б візуально відокремити зону кухні від житлової кімнати, наприклад для таких цілей, можна застосувати різні види підлогового покриття що також дозволить позитивно сприйняти розділення функціональних зон.


Кімнату спальні значно можна збільшити за рахунок мудрих рішень в перенесенні перегородки. Коли виконується капітальний евроремонт квартир, також є сенс об'єднати санвузли і замість ванни поставити компактну душову кабіну, що дозволить звільнити місце для пральної машини. Для оздоблювання стін найкраще скористатися глянсовою керамічною плиткою. Якщо дозволяє фінансове становище можна також зробити натяжну дзеркальну стелю, якя позитивно вплине на психологічний фактор і дозволить візуально збільшити простір в приміщенні.

Як бачите варіантів по переплануванню Вашої квартири, існує дуже багато. Також можете спробувати скористатися розсувними перегородками з вітражними склоблоками, щоб приміщення у Вашій квартирі було максимально функціональним і зручним.

Ремонт офисов в Киеве "Evroluxe-Kiev"

 

Поиск по сайту